Tender Announcement
Date
Cuma 16 Şubat 2018 - Cuma 16 Mart 2018

İhale Duyurusu

British Council sanat projelerini yürütecek kreatif ajans arıyor.

Birleşik Krallık’ın kültürel ilişkiler ve eğitim fırsatlarından sorumlu uluslararası kuruluşu olan British Council, 2018-19 yılında sanat alanında yürüteceği projeler için dijital ajans arayışına başladı. 

7 Mart 2018 tarihine kadar açık olacak çağrıya başvuran ajanslar arasından seçilecek kreatif ajans bir yıl boyunca, belirlenmiş projelerin pazarlama, kampanya planlaması ve medya planlamasının yanında yaratıcı uygulamalarının da hazırlanmasından sorumlu olacak. 

British Council’ın  2018-19 yılında sanat alanındaki çalışmaları Kültür alanında Kadın, Sanat ile Yaratıcı Ekonomiler ve İnovasyon başlıklarını kapsamaktadır.

Zaman Planı

Aktivite Zamanlama
İhale duyurusu     16 Şubat
Bilgilendirme oturumu  Açıklama/ adaylardan gelen sorular (Katılım koşulları ile iglili soruları da içerir). İlgili adaylar, 21 Şubat saat 13.00'e kadar, bilgilendirme oturumuna katılacaklarını ozlem.ergun@britishcouncil.org.tr ve cenk.cengiz@britishcouncil.org.tr adreslerine bildirmelidirler. 22 Şubat saat 14.30-15.30
British Council'dan açıklama notlarının gönderilmesi 23 Şubat
İlgilenen adayların ozlem.ergun@britishcouncil.org.tr ve cenk.cengiz@britishcouncil.org.tr adresine teklif vereceklerini bildirmesi 26 Şubat
Tekliflerin gönderilmesi 7 Mart
Ön elemeyi geçen firmaların duyurulması 9 Mart
Ön elemeyi geçen firmaların sunumu    14 Mart
Kazanan firmanın seçilip duyurulması  16 Mart
Sanat