Date
Salı 08 Şubat 2022 - Cumartesi 12 Şubat 2022

8-12 Şubat tarihleri arasında Birleşik Krallık’taki 28'den fazla üniversite, çevrimiçi etkinliğimizde bizimle olacak. Üniversite temsilcileriyle birebir danışmanlık hizmeti alabilir, canlı sohbet edebilir veya mesajlaşabilir ve Birleşik Krallık’ta eğitim hakkında bilmeniz gereken herşeyi öğrenebileceğiniz web seminerlerine katılabilirsiniz. 

Ayrıca, Birleşik Krallık’a gelmek için yeni göçmenlik süreci hakkında bilgi edinebilecek, Birleşik Krallık'taki eğitiminizin ardından kariyer ve istihdam imkanları hakkında öğrenebilecek, Türkiye’deki resmi kurumlar ve etkinliğe katılan Birleşik Krallık üniversiteleri tarafından verilen yeni burs fırsatlarını keşfedip programlara başvuru süreci hakkında daha fazla bilgi alabileceksiniz.

Önemli tarihler

 • 8-12 Şubat 2022: Study UK: Birleşik Krallık üniversiteleri ile çevrimiçi fuarında tanışın - Ekim ve Kasım aylarındaki çevrimiçi fuarlarımızı kaçırdıysanız endişelenmeyin. Katılımcıların üniversitelere daha fazla soru sorabilmeleri için beş günlük bir etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Etkinlik boyunca, Birleşik Krallık üniversitelerinin temsilcileriyle birebir danışmanlık hizmeti için randevu alma,canlı sohbet etme ve mesajlaşma fırsatına sahip olacaksınız.

Hemen kayıt olun: https://study-uk-events-we.britishcouncil.org/ 

Kayıt ücretsizdir ve etkinlik Türkiye, Kazakistan, Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Israil, Arnavutluk, Ermenistan, Azerbaycan, Bosna-Hersek, Gürcistan, Kosova, Kuzey Makedonya, Karadağ ve Sırbistan’dan öğrencilere açıktır.

Kimler bu etkinliğe katılabilir?

Etkinlik öğrenciler, eğitim danışmanları, öğretmenler ve veliler için uygundur. 

 • Lisans akademik hazırlık programları (pathway/foundation), lisans (BA), yüksek lisans (MA), lisansüstü eğitim veya diploma/sertifika almak isteyen öğrenciler
 • okumak istediğiniz konuyu ve başvurmak istediğiniz üniversiteyi biliyorsunuz veya araştırmanıza nereden başlayacağınız hakkında hiçbir fikriniz yok ise bu etkinlik size doğrudan üniversitelerden ve uzmanlardan ihtiyacınız olan bilgileri alma şansı veriyor.

Etkinlik neler sunuyor?

Platforma kaydolduktan sonra şunları yapabileceksiniz:

 • belirli eğitim alanları ve kariyer fırsatları hakkında web seminerlerine katılabilir ve farklı lisans ve lisansüstü programlar hakkında bilgi alabilir,
 • katılımcı Birleşik Krallık üniversitelerinin temsilcileriyle birebir danışmanlık hizmeti alabilir ve canlı sohbet edebilir,
 • burslar ve diğer finansman seçenekleri dahil olmak üzere, Birleşik Krallık’ta eğitim ve yaşam maliyetlerini öğrenebilir,
 • eğitim sonrası Birleşik Krallık’ta kariyer ve çalışma imkanları hakkında bilgi edilenebilir,
 • öğrenci vizeleri ile ilgili yeni ve önemli bilgileri öğrenebilir, 
 • program başvurularınızı nasıl tamamlayacağınız hakkında ipuçları alabilir, 
 • Birleşik Krallık’ta eğitim için İngilizce dil gereksinimleri hakkında bilgi edinebilir, 
 • tüm sorularınızın cevaplarını alarak Birleşik Krallık’ta eğitim yolculuğunuzu planlamaya başlayabilir,
 • Ekim ayında gerçekleştirdiğimiz Birleşik Krallık’ta eğitim ve yaşamın tüm yönleri ile ilgili bilgiler içeren web seminerlerini seyredebilirsiniz. 

Nasıl katılabilirim?

Sadece ‘kayıt’ butonuna tıklayarak formdaki eğitim ve ilgi alanınız ile ilgili bilgileri doldurmanız yeterli. Platformu keşfetmeye başlamak ve ilginizi çeken katılımcı üniversiteler, burslar ve eğitim alanları hakkında daha fazla bilgi almak için bir onay e-postası alacaksınız.

Etkinliğe kayıt yaptıranlar için özel teklif

Bu yıl, Study UK  çevrimiçi etkinliğine kayıt yaptıranlar ayrıca 79 Euro değerindeki ve normal paketten daha yüksek kredili özel hazırlık materyali IELTS Coach Express paketi ile ücretsiz ve özel bir tekliften faydalanıyor.. IELTS Coach, IELTS ve British Council uzmanları tarafından sağlanan kişiselleştirilmiş bir çevrimiçi koçluk hizmetidir. Hizmet, IELTS becerilerini, grup veya özel derslerdeki yeterliliği geliştirmek üzere kişisel ihtiyaç analizi için kullanılabilir. Bu etkinliğe kayıt yaptıranlara, 12 kredilik bu özel Express paketi sunuluyor. Tekliften yararlanmak için, kayıt yaptıranların, mevcut herhangi bir IELTS sınav oturumu için 1 Ocak-28 Şubat 2022 tarihleri arasında British Council'den IELTS sınavı satın almaları gerekmektedir. Şartlar ve koşullar geçerlidir.

Şimdi kayıt olun