SEE into the Future Astana
Date
Salı 18 Kasım 2014 - 00:00 - Çarşamba 19 Kasım 2014 - 00:00
Yer
Astana

Geleceğe Bakış: 21. Yüzyılda Mesleki Beceri, Girişimcilik ve İstihdam, 18 – 19 Kasım 2014, Nazarbayev Üniversitesi, Astana

Mesleki Beceri, Girişimcilik ve İstihdam gibi önemli konuları içeren ve Doğu ve Güney Avrupa ile Orta Asya bölgelerini kapsayan heyecan verici girişimimize siz de katılın. 

Uluslararası ortaklarımız ile birlikte, İngiltere, Kazakistan ve komşu ülkelerdeki kamu, üniversite ve özel sektör temsilcilerini biraraya getiriyoruz.

SEE Into the Future - Geleceğe Bakış Astana Konferansı 18-19 Kasım 2014 tarihlerinde Astana, Kazakistan’da gerçekleşiyor. Konferans ve kayıt ile ilgili daha detaylı bilgi alın.

Aslında #SeeIntoTheFuture bir konferanstan çok daha fazlasını içeriyor.

Eğer bir öğrenci ya da Birleşik Krallık üniversitesinden mezun iseniz ve eğitim kurumlarının sizi dünyaya hazırlamada ne derece yeterli olduğu konusunda fikirleriniz varsa, düşüncelerinizi bu konferansta nasıl paylaşabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca etkinlik kapsamında düzenlenen İngilizce Yarışma sayfamızı ziyaret edebilir, Birleşik Krallık’ta  ücretsiz bir dil programına katılma şansı kazanabilirsiniz.

Uluslararası uzmanların günümüz  Mesleki Beceri, Girişimcilik ve İstihdam gelişimi konularındaki görüşlerini içeren makalelerimize ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bu konferans herkes için birşeyler sunuyor! 

Kayıt olmayı unutmayın.  #SeeIntoTheFuture 

Tag icon
Eğitim