Görselin ortasında kulağında yuvarlak ve büyük kulaklık olan ve önündeki açık gri laptopa bakan br kadın var. Kadının üzerinde açık pembe bir bluz var. Boynunda gümüş bir kolye var. Saçları koyu sarı, düz ve uzun. Görselde, odakta olmayan iki bitki var ve yeşil renkleri sağ ve sol karajdan görünüyor.
Date
Çarşamba 15 Nisan 2020 - 15:00
Yer
Online etkinlik

British Council #EvdeKal programımızın bir parçası olarak, dünyanın dört bir yanından meslektaşlarınızla bağlantı kurmanıza ve deneyimlerinizi paylaşmanıza yardımcı olacak bir dizi online görüşme organize ediyoruz. 15 Nisan'da IATEFL Başkanı Dr. Harry Kuchah ile canlı oturum düzenliyoruz.

Oturum sırasında Dr. Kuchah, IATEFL'in çalışmalarını sunacak ve hem üyeler hem de üye olmayanlar için faydaları hakkında bilgi verecek. Ayrıca, IATEFL ile etkileşime girmenin farklı yollarını ve profesyonel gelişiminize devam etmek için online kaynaklarını nasıl kullanabileceğinizi açıklayacak.

Ayrıca 18 - 19 Nisan'da gerçekleşecek olan IATEFL Küresel Buluşması ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olacaksınız. Bu online etkinlik, dünyanın her yerinden İngilizce öğretmenlerini ücretsiz olarak bir araya getirecektir.

Oturumun sonunda Dr. Kuchah sorularınızı canlı olarak cevaplayacaktır. Bu nedenle, sorularınızı hazır bulundurun.

Konuşmacı hakkında

Dr Kuchah, Birleşik Krallık'taki Leeds Üniversitesi'nde Dil Eğitimi konusunda öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Sahraaltı Afrika, Güney Doğu Asya ve Avrupa'da çeşitli öğretmen eğitimi ve materyal geliştirme girişimlerinde yer almıştır. Yakın zamanda, Avrupa Konseyi, Arnavutluk, Güney Sudan'daki Windle Trust International ve British Council Afganistan, Fildişi Sahili, Gine ve Senegal'e danışmanlık hizmeti vermiştir. Aynı zamanda TESOL International Association’s kurumunda ELT’de ‘30 yeni lider’den biri ve IATEFL Başkanıdır.