The English Channel, Birleşik Krallık’ın sanat ve yaşam tarzı ile ilgili videoları izleyerek İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenizi sağlar. İngiliz kültür ve sanatını deneyimleyerek İngilizcenizi geliştirmek için The English Channel'ı mutlaka deneyin. 

The English Channel, British Council'a ve ortaklarımıza ait koleksiyonlardan çağdaş İngiliz sanatının en iyi örneklerini bir araya getiriyor. Dijital sergiler ve videolar sayesinde yaşayan İngilizcenin gerçek kullanım örneklerine erişebilmek şimdi çok kolay.

Uzmanlarımızca hazırlanan interaktif videolar ve alıştırmalar İngilizce bilgi ve becerilerinizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. İngiliz sanatının en başarılı örneklerini keşfedip keyfini çıkarırken, kelime bilgisi, gramer ve dinleme becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. Web sitemizi hemen ziyaret edin.

The English Channel yarışması kazananları

The English Channel yarışmamıza katılarak İngilizce pratiği yapan herkese teşekkürler. 4000'den fazla başvuru arasından en iyi üç katılımcıyı bulmak bizim için çok zor oldu. Birleşik Krallık'ta bir haftalık İngilizce kursu kazanan katılımcılar:

  • Dilara Duman
  • Andjela Laudanovic
  • Maryna Ratsiborska

Yraışma kazananları ile e-posta yoluyla iletişime geçilmiştir. Tüm diğer takipçilerimizin de the English Channel'ı kullanarak İngilizce dil becerilerini geliştirmeye devam edeceklerini umuyoruz.