Yeni öğretim becerileri ve pratikleri edinin

Harika bir ders tasarlamayı öğrenen İngilizce öğretmenleri, öğrencilerinin öğrendikleri bilgileri hafızalarında en iyi şekilde tutmalarını sağlayacak. Bu kurs süresince dört ayrı mesleki uygulamayı inceleyecek ve kendi öğretmenlik deneyimlerinizi paylaşma fırsatı bulacaksınız.

Öğrencilerinizi nasıl daha iyi anlayacağınızı ve onlarla nasıl uyumlu bir öğretmen-öğrenci ilişkisi kuracağınızı öğreneceksiniz. Teknoloji ve bilgi kartları gibi çeşitli kaynakları nasıl kullanacağınız dahil, derslerinizi planlarken unutmamanız gereken kilit unsurları keşfedeceksiniz. Ayrıca, dersleri nasıl yürüteceğinizi ve öğrencilerinizin öğretim yönteminize ilgi duymalarını nasıl sağlayacağınızı öğreneceksiniz.

Bu kurs kimler için?

Bu kurs, ilkokul, ortaokul veya daha üst sınıflara eğitim veren, dünyanın dört bir yanındaki İngilizce öğretmenleri içindir.

Ne kadar vakit ayırmam gerekecek?

Bu kurs son derece esnek şekilde hazırlandı. Bu sayede, dört haftalık süre içinde haftada en fazla iki saatinizi ayırarak istediğiniz zaman pratik yapabilirsiniz. Kursun son gününe kadar kaydolabilirsiniz.