Bu ücretsiz online kurs, dünyanın dört bir yanındaki İngilizce öğretmenleri için hazırlandı. Bu kurs sayesinde, sürekli mesleki gelişim için ihtiyaç duyduğunuz becerileri ve uygulamaları geliştirebileceksiniz.

Kullanıcı katılımını ön planda tutan bu kurs, deneyimlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmanıza fırsat verecek. Bir öğretmen için gerekli farklı bilgi türlerini tartışırken dünyanın dört bir yanındaki öğretmenlerle  kendi öğretim yaklaşımlarınızı ve deneyimlerinizi karşılaştırabileceksiniz.

Kurs kapsamında dört mesleki uygulamayı inceleyeceksiniz:

  • Öğrencileri anlama
  • Konuya haki̇mi̇yet
  • Katılımı destekleyen uygulamalar kullanma
  • Öğrenmenin değerlendirilmesi̇

Bu kurs, British Council'ın dünya genelinde uzun yıllardır edindiği öğretmen yetiştirme ve geliştirme alanındaki uzmanlığından faydalanarak hazırlanmıştır. Kurs, ilk, orta ve yüksek öğretim seviyesinde eğitim veren İngilizce öğretmenleri için idealdir.

Başarı için Öğretim: Öğrenme ve Öğrenciler kursu oldukça esnek bir programdır. Size en uygun zamanlarda haftada sadece iki saatinizi ayırarak, dört hafta sürecek olan kursu tamamlayabilirsiniz. Bu kursa hemen şu an veya son kayıt gününe kadar kaydolabilirsiniz.