Bu ücretsiz çevrimiçi kurs, dünyanın dört bir yanındaki İngilizce öğretmenleri için hazırlandı. Kurs sayesinde, Sürekli Mesleki Gelişiminiz (SMG) için ihtiyaç duyduğunuz becerileri ve uygulamaları geliştirebileceksiniz. 

Kurs kapsamında dört profesyonel uygulamayı inceleyeceksiniz:

  • bilgi ve iletişim teknolojileri (BİT) entegrasyonu
  • 21. yüzyıl becerilerini vurgulama
  • çok dilli yaklaşımlar kullanma
  • eğitim politikalarını ve uygulamalarını anlama 

Başarı için Öğretim: Sınıf ve Dünya kursu, British Council'ın dünya genelinde öğretmen yetiştirme ve geliştirme alanındaki uzun yıllara dayanan uzmanlığından faydalanıyor. Kurs, ilk, orta ve yüksek öğretim seviyesinde eğitim veren İngilizce öğretmenleri için idealdir.

Başarı için Öğretim: Sınıf ve Dünya kursu son derece esnek şekilde hazırlandı. Bu sayede, dört haftalık süre içinde haftada en fazla iki saatinizi ayırarak istediğiniz zaman pratik yapabilirsiniz. Kursa, şu andan itibaren son kayıt tarihine kadar kaydolabilirsiniz.

Bu ücretsiz çevrimiçi kurs, Başarı için Öğretim: İngilizce Dil Öğretimi Uygulamaları programının bir parçasıdır. Programda, British Council'ın öğretmen geliştirme çerçeve programı dâhilinde SMG için 12 profesyonel uygulama hakkında daha fazla bilgi edinebileceksiniz.