Primary Plus – 6-10 yaş için yüz yüze kurslar 

Limitlerin ötesindeki bu kursla, çocuğunuz da limitleri aşacak.

İngilizce uzmanlarımız tarafından geliştirilen Primary Plus, çocuğunuzun hayal gücünü harekete geçirecek, böylelikle İngilizce becerilerinin ötesinde kendilerini güvenle ifade etmelerini sağlayacak. 

Yeni yaklaşımımızla çocuğunuza daha doyurucu bir öğrenme deneyimi sunarken, aşağıdaki yöntemlerle en etkin şekilde İngilizce öğrenme imkanı sağlıyoruz:

  • uzmanlaşmış öğretmenlerle eğlenceli dersler
  • çocuğunuzun öğretmeni tarafından belirlenen bağımsız interaktif çalışma yöntemleriyle güvenlikli öğrenme portalımızdan sınıf içi etkinliklerine hazırlanma.

Öğrenme platformunda, çocuğunuzun kişisel çizelgesine erişim imkanı bulacaksınız. Çocuğunuzla birlikte ilerlemesini takip edebilir, başarılarını kutlayabilir ve öğrenme yolculuklarında hangi seviyeye geldiğini anlayabilirsiniz. 

İngilizce konuşma becerilerini geliştirmeleri için uzman öğretmenlerle sürükleyici dersler

Mutlu öğrenciler, özgüvenli konuşmacılar olur! Çocuğunuzun derslerimizi sevmesi için birçok neden var:

  • İngilizce pratik yapmak için bolca zaman, sınıf arkadaşlarıyla ikili ya da grup dersleriyle eğlenceli öğrenme deneyimi
  • Sınırlı öğrenciye sahip küçük sınıflar sayesinde yetkin ve istekli öğretmenlerimiz, çocuklarınıza daha fazla ilgi gösterir
  • Doğal yollardan gelişen etkileşim ve sınıf arkadaşlarıyla bağ kurma imkanı

Çocuğunuzun gelecekte ihtiyaç duyacağı yaşam becerilerini geliştirme

Çocuğunuz, kendisini rahat hissedeceği bu ortamda aynı zamanda liderlik, yardımlaşma ve eleştirel düşünme gibi becerileri de geliştirecek

  • ekipler ya da ikili gruplar halinde doğal yaşam ve çevre gibi gerçek konular hakkında konuşma, problem çözme ve projelerde yardımlaşma çalışmaları
  • esneklik kazanarak, küresel bir dünyaya hazırlık için diğerleriyle iletişim kurma ve yardımlaşma kavramlarına alışma.

Süreç nasıl işler?

Kayıt öncesi çocuğunuz İngilizce seviyesini belirlemek üzere bir seviye tespit sınavına girer. Ayrıca çocuğunuzun ihtiyaçlarını belirlemek üzere danışmanlarımızdan biriyle görüşme şansına da sahip olacaksınız.

Kurs merkezimizi Covid-19 yasal yönergeleri uyarınca kapatmamız gerekirse derslerin çevrimiçi olarak devam edeceğini garanti ediyoruz.