80 yıllık deneyimimiz, modern eğitim metodolojimiz ve nitelikli  öğretmenlerimizle çocuğunuzun İngilizce hedeflerine ulaşmasına destek oluyoruz

Başlangıçtan ileri düzeye kadar tüm seviyeler için sınıflarımız bulunmaktadır. Derslerimiz, konuşma becerisine odaklanarak öğrencilerimizin İngilizce’de özgüvenini sağlamak ve böylece ebeveynlerin de gelişimi hızlı şekilde gözlemleyebilmeleri üzerine özel olarak tasarlanmıştır.

Kurslarımız

Dünya çapında İngilizce uzmanlığımızla özgüven ve ilham veren yaratıcılığın kapılarını açıyoruz

British Council olarak 80 yıllık deneyimimizden edinimimiz, interaktif ve katılımcı öğrenme süreçlerinin çocukların gelişim ve ilerlemeleri için önemidir.

Eğitmenlerimiz, sınıflarımız ve kurs içeriklerimiz bir bütün olarak güvenli, destekleyici ve çocukların ilgisini ayakta tutan ortamlar sağlayıp dili deneyimlemelerine cesaratlendirerek özgüven edinmelerini sağlar. 

İngilizce sınıflarımızdan birini seçerek çocuğunuza, küresel iletişim dili İngilizceyi öğrenirken özgüvenini de geliştirme fırsatı yaratmış olacaksınız. 

Çocuğunuz ne kadar ilerleme sağlayacak?  Uzman eğitmenlerimiz, ebeveynlerle işbirliği halinde çalışarak tüm öğrencilerin azami fayda görmesini sağlar çünkü biz de sizinle aynı potansiyeli görüyoruz. 

Ayrıntıları öğrenin.