Tüm seslerin çok değerli olduğuna inanıyoruz. Güvende olmak için evde kalırken, neden geçmişe yolculuk yapmayalım ve anılara dalmayalım… British Council ile yolunuz nasıl kesişti? British Council sizi nasıl etkiledi? British Council hayatınızı bir şekilde değiştirdi mi? Belki de kütüphanemizin bir üyesiydiniz, programlarımızdan birine katıldınız ya da bir proje ortağıydınız, veya IELTS sınavınızı Türkiye'deki British Council aracılığıyla aldınız… Hikayenizi aşağıdaki kutucukta bizimle paylaşın.

Sorunuz olması durumunda, lütfen 80yil.80kadin@britishcouncil.org adresine e-posta gönderin.

Seçeneklerin hiçbirini seçmek zorunda değilsiniz ve seçim yapsanız bile, aboneliğinizi customer.services@britishcouncil.org.tr adresine yazarak istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Kişisel bilgileriniz, buradaki izniniz temel alınarak işlenecektir.

Gizlilik bildirimi

British Council, 80. yıl kutlamaları kapsamında hikayeleri toplamak için verdiğiniz bilgileri, sizi sanal bir kutlama resepsiyonuna davet etmek için kullanmak istemektedir.  

Kişisel bilgileriniz, sizin izniniz doğrultusunda saklanacaktır. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekme hakkına sahipsiniz.

Bu hikayeleri (fotoğraf, video veya paylaştıysanız ses kaydı) yayınlarken, hikaye sahiplerinin gerçek ad ve soyadları kullanılacaktır. 

Hikayeleriniz, www.britishcouncil.org.tr adresinde ve British Council Türkiye’nin sosyal medya hesapları olan Instagram (@turkeybritishcouncil) , Twitter (@trBritish)  veya Facebook (@britishcouncilturkey)  sayfalarında paylaşılacaktır. 

Veri koruma

British Council, Birleşik Krallık’taki veri koruma yasasına ve uluslararası kabul görmüş standartları karşılayan diğer ülkelerdeki yasalara uyum sağlamaktadır. Sizinle ilgili elimizde mevcut olan bilgilerin kopyasını isteyebilir ve bu bilgilerdeki yanlışlıkları düzeltmemiz için istekte bulunabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız konusunda endişeleriniz varsa, ayrıca bir gizlilik düzenleyicisine de şikayet etme hakkınız vardır. Ayrıntılı bilgi için lütfen web sitemizin gizlilik bölümüne bakın, www.britishcouncil.org/privacy veya British Council ülke ofisiyle iletişime geçin customer.services@britishcouncil.org.tr 

Bilgileriniz, toplama tarihinden itibaren yedi yıl boyunca tarafımızca saklanacaktır. 

Sorunuz olması durumunda, lütfen 80yil.80kadin@britishcouncil.org  adresine e-posta gönderin.