Search

Sınavlar

Yarının başarısı bugünden başlar

İngilizcenizi geliştirmek ve uluslararası geçerliliği olan İngilizce dil sertifikasına sahip olmak ister misiniz? İş bulma şansınızı arttırmak mı istiyorsunuz? Yükseköğrenim diplomanızı, Birleşik Krallık’tan mı almak istersiniz? Ya da kariyerinizde ilerlemek için bir meslek kurumundan sertifika almaya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Dünyada her yıl iki milyonun üzerinde kişi, British Council ile sınava giriyor.

British Council’ın sunduğu avantajlar:

  • Profesyonel, güvenilir ve sizi düşünen bir hizmet
  • Benzersiz bir sınav tarihi çeşitliliği
  • Geniş bir sınav lokasyonu yelpazesi
  • Esnek ödeme seçenekleri
  • Sınava hazırlanma sürecinde sunulan yüksek kalite destek ve kaynaklar
  • Özel ihtiyaçları olan adaylar için, tecrübeli test merkezi ekibimizce hazırlanan özel düzenlemeler

 

Sınava bizimle girin

global-ielts-results-330x186IELTS

IELTS, göçmenlik başvurusu ve yurt dışı eğitimde kullanılan dünyanın en popüler dil sınavıdır. Birleşik Krallık, Kanada, ABD, Avustralya ve Yeni Zelanda’ya yerleşmek için talep edilen IELTS sınavına British Council desteğiyle girin.

Cambridge_EnglishCambridge English Sınavları

Her seviyeden öğrenci, Cambridge English sınavları ile, gereksinimlerini karşılayacak bir sertifikaya ve diplomaya sahip olabilir. Bu sınavlar, İngilizce öğrenenlere dünyanın en ünlü sertifikalarını sunmaktadır.

Turkey-Educational-ExamsMeslek ve Eğitim Sınavları

Birleşik Krallık’ın önde gelen üniversitelerinden veya meslek kurumlarından akademik bir sertifika almak ister misiniz? British Council, Türkiye’de, birçok Birleşik Krallık üniversitesi, yüksekokulu ve kurulu adına sınavlar düzenliyor.