Search

İngiltere’de Eğitim

StudyUK-Cover

İngiltere’de Eğitim

Birleşik Krallık dünyaya liderlik eden bir eğitim sistemi sunmaktadır ve burada kazanacağınız yetkinlikler kariyerinizi büyük ölçüde değiştirebilir.

Birleşik Krallık’ta bulunan bir üniversitede, yüksekokul veya yatılı okulda mı okumayı düşünüyorsunuz? Ya da İngilizceyi İngiltere’de öğrenmeyi mi hayal ediyorsunuz? Eğer öyleyse aşağıda yer alan seçenekler size kurslar, yetkinlikler, kurumlar, giriş koşulları ve diğer faydalı bilgiler hakkında en güncel bilgileri sunmaktadır ve bu şekilde İngiltere’de alacağınız eğitimden en üst seviyede yararlanmanız amaçlanmaktadır.

İngiltere’de Eğitim web sitesini ziyaret edin.

İngiltere’de Eğitim Facebook sayfamıza üye olun.

 

İngiltere’de Eğitim Günleri

Egitim gunleri 200x113British Council İngiltere’de Eğitim Günleri düzenledi. Öğrenciler İngiltere’nin önde gelen yüksek öğrenim kurumları ile tanışma, eğitim ve burs fırsatları hakkında bilgi alma şansı buldu.

İngiltere’de Eğitim

İngiltere’de Eğitim web sitesine girerek İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda’daki okullara, yüksekokullara ve üniversitelere nasıl başvuracağınız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Size en uygun olan kursu araştırın.

İngiltere’de İngilizce Öğrenimi

İngilizceyi anavatanında öğrenmek ister misiniz? Hangi seviyede olursanız olun Birleşik Krallık’ta sizin için bir kurs mutlaka var. Akreditasyon Sistemimiz İngiltere’deki dil okullarında yüksek kaliteli eğitimin verilmesini sağlamaktadır. Bu dil okullarını ve verdikleri eğitim programlarını İngiltere’de Eğitim ve English UK web sitelerinde bulabilirsiniz. İngiltere’de İngilizce Öğrenimi hakkında daha fazla bilgi edinin.

İngiltere’de nerede okumalı?

Birleşik Krallık, her biri ayrı özelliklere sahip olan İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’dan oluşmaktadır. Kumsalları, dağları, yeşil tepeleri, müzik festivalleri, futbol maçları, tiyatrosu, sanat galerileri, ilginç eski kasabaları ve kozmopolit şehirleri ile Birleşik Krallık’ta keşfedilmeyi bekleyen çok şey var! İnteraktif Harita ile fotoğraflara bakabilir ve ziyaret edilecek yerler önerilerimize göz atabilirsiniz.

Burslar ve bütçe

İngiltere’de Eğitim internet sitesinin arama motoru, Birleşik Krallık tarafından yabancı öğrenciler için sağlanan 3000 adet bursu listelemektedir. Başvurabileceğiniz burslar hakkında bilgi edinin. Aynı zamanda nasıl başvuru yapılacağına dair tavsiyeler bölümü de bu konuda oldukça faydalı bilgiler içeriyor.

İngiltere eğitim kurumları sınavına Türkiye’de girin

Lütfen detaylı bilgi için Meslek ve Eğitim Sınavları sayfamızı ziyaret edin.