IELTS için neden British Council’ı Seçmeliyim?

Dünya çapında İngilizce öğretimi ve sınavları konusunda 80 yılı aşkın bir tecrübeye sahibiz. 140'dan fazla ülkede İngilizce dil yeterliliğine sahip olmak isteyenlere yardımcı oluyor ve hayatta karşılarına çıkan fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz. Bu büyük birikim sayesinde, İngilizce dil sınavınız için bizi seçtiğiniz takdirde, sizinle en iyi şekilde ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz. 

IELTS İngilizce iletişim becerilerinizi bire bir konuşma testi vasıtasıyla ölçen en yaygın kabul görmüş İngilizce dil sınavıdır. 

İşte milyonlarca kişinin IELTS sınavında British Council’ı seçme nedenlerinden yalnızca bir kaçı:

  • Uzman desteği: video ve kitaplardan interaktif online kurslara dek, sınavda başarılı olmanıza yardımcı olacak en iyi hazırlık materyalleri.
  • Ücretsiz kaynaklar: Road to IELTS, British Council’ın hazırladığı popüler hazırlık kursudur. IELTS için kaydınızı bizimle yaptırdığınızda ayrıca 30 saat ücretsiz eğitime hak kazanacaksınız.
  • Size uygun sınav tarihi ve yeri: 100’ü aşkın ülkede 500’den fazla sınav merkezimiz var. Bu da, sınava ne zaman ve nerede gireceğiniz konusunda birçok seçeneğiniz olduğu anlamına geliyor.
  • Kolay kayıt: IELTS sınavı için kaydınızı online olarak yapabilirsiniz.
  • Çabuk sonuç: Sınav sonuçlarınızı, sınav tarihinden sonraki 13 gün içerisinde online olarak görebileceğinizi garanti ediyoruz.

Ayrıca British Council IELTS ödülleri ile, İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim görmek isteyen öğrencilere finansal destek sağlıyoruz. British Council IELTS ödülleri ile ilgili fırsatlar hakkında daha çok bilgi edinin.